Zaposlitev

V Hotelu Marina deluje ekipa predanih sodelavcev, ki nas delo z ljudmi, dobra hrana in ustvarjalnost izredno veselijo ter s strastjo delamo in ustvarjamo vsak dan sproti. Vsem nam pa je najbolj pomembno, da smo zavzeti, prijazni ter pozitivno naravnani, tako v službi, z gosti in v vsakdanjem življenju.

Zato se nam pridruži in postani del našega načina življenja!

Prosta delovna mesta:

KUHAR – VODJA IZMENE

Od vas pričakujemo:

– vsaj IV. stopnjo izobrazbe – smer kuhar.
– pozitiven odnos do dela,
– urejen videz, smisel za čistočo in natančnost
– sposobnost dela v ekipi
– kreativnost, odgovornost ter veselje do učenja,
– izkušnje.

Opis delovnega mesta:

– samostojna priprava jedi, v skladu z recepti, standardi kakovosti in standardi predstavitve,

– organizacija in koordinacija dela v izmeni.

– upoštevanje politike varne hrane in standardov HACCP.

Ponujamo vam:

– zaposlitev za nedoločen čas, s poskusnim delom dva meseca,
– zanimivo delo v uspešnem in ambicioznem kolektivu,
– stimulativno nagrajevanje,
– možnost strokovnega razvoja.

NATAKAR

– vsaj IV. stopnjo – smer gostinske smeri,
– prijaznost, komunikativen način dela s strankami,
– znanje in uporaba italijanskega in angleškega in/ali nemškega jezika,
– najmanj eno leto delovnih izkušenj na primerljivih delih.

– predstavitev jedi in pijač in prijazen in strokoven sprejem vseh gostov,
– priprava ter strežba hrane in pijače.

– zaposlitev za nedoločen čas, s poskusnim delom dva meseca.

SOBARICA

– vsaj osnovnošolsko izobrazbo,
– osebna urejenost, smisel za red in čistočo,
– šest mesecev ustreznih delovnih izkušenj.

– pospravljanje in čiščenje sob in kopalnic ter skupnih prostorov,
– upoštevanje standardov higiene.

– zaposlitev za določen čas,
– zaposlitev za polni delovni čas.

V kolikor si želite sodelovati z nami vas vabimo, da prošnjo z življenjepisom ter opisom delovnih izkušenj oddate do  03. 04. 2024  oz. nam pošljete mail na: hrm@hotelmarina.si oz. se prijavite na naši spletni strani www.hotelmarina.si.

V Izoli, 25. 03. 2024